Mesaj Panosu


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Muhammed TANDOĞAN (09/03/2013 13:13)
Konu : Paylaşıma açık bir link olsa çok güzel olur.
Mesaj : Merhaba Sayfa Editörü,

İstanbul'dan yazıyorum sizlere. İÜ Avrasya Enstitüsü'nde araştırma görevlisi olarak çalışıyorum. Ayrıca büyükelçi Prof. Dr. Ahmet KAVAS Beyin de asistanlığını yapıyorum.Bazı güzel yazılarım var. Edebi tarzda. bunları paylaşabileceğimiz "Ürünlü'den nağmeler" gibi bir linkle bu yazılar ortak paylaşıma açılabilir mi? Ayrıca köyümüzde dinlenen nostalji tarzı türküler de link olarak paylaşılabilir. Hatta foto galerisi kısmı için herp beraber seferber olup çevre akrabalarımızdan fotolar paylaşarak aile künyesiyle müstakil dosyalar halinde aile fotoları paylaşıma açılabilir.

Ayrıca Başbakanlık Osmanlı Arşivi'nde köyümüzle alakalı 100 küsur yıllık Osmanlıca belgeler var. Bunların bir kısmını topladım kitaplaştıracağım inş. Ama aklımda daha geniş kapsamlı bir proje var. Tüm köyün ailelerini içine alan köyümüzden çıkan büyüklerimizin hayat hikayesini ele alan kapsamlı bir prestij kitabı.
Bu konuda görüşlerinizi alabilir miyim?

Bu sayfayı beğendim.

Selam ve saygılarımla
Muhammed TANDOĞAN (04/03/2013 13:37)
Konu : Bilgi Alma...
Mesaj : Merhabalar,

İsmim Muhammed. İstanbul Ünibversitesi Avrasya Enstitüsünde Araştırma görevlisi olarak çalışıyorum. Ürünlü köyündenim. Dedem Ali Tandoğan. Ben Bursa doğumuluyum.
Sayfanızı çok beğendim. Şuan Başbakanlık Osmanlı Arşivi ve Cumhuriyet arşivlerinden köyümüz ile alakalı kayıtları topluyorum. Köyümüzle alakalı bir kitap çalışması yapmak istiyorum.
Bu konuda birlik olsak ve mesela köyün cami kayıtlarını ve atamalarını buldum arşivde. Köyümüzden yetişen birçok bürokrat hatta cumhuriyet hukukçuları yetişmiş. Bunları biraraya getirerek prestij baskısı yapabiliriz. Bu konuda akraba ve eş dosttan destek bulup bir kitap hazırlasak, nasıl olur?

Her türlü fikrinize açığım. Haberleşebiliriz özel e-maiimden.

Selam ve saygılarımla.
"merhaba muhammet mesajını aldım teşekkür ederim tahminim sen alim tandoğan sülalesindensin bursada kızkardeşi olduğunu biliyorum babanı çıkaramadım aliy di herhalde köyümüzle ilgilendiğine sevindim ben köy hakkında fazla bir bilgim yok bilgileri ben kardeşim ünal şahinden alıyorum ünal almanya berlinde köy hakkındaki bilgileri o yazıyor sana email adresini yazıyorum onunla irtibata geçebilirsin eunal_sahin07@hotmail.de saygılar"
unullanet yöneticisi
ismail şahin (26/10/2009 20:26)
Konu : tebrikler abi...
Mesaj : abiciğim bu kadar güzel siteyi kimse hazırlayamaz eline yüreğine sağlık
Kübra-Hatice Sahin (02/10/2009 11:58)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Hallo adem amca Berlin'den selam ediyorum. Burası güzel olmuş. Teşekkürler sana.
Kübra Hatice Şahin
Berlin
ünal ibrahim şahin (18/09/2009 17:25)
Konu : Tebrikler
Mesaj : Adem abi köyümüz ile ilgili internet sayfan cok güzel olmus. Ellerine saglik. Sayfa hazirlamak kolay degil. Sana kolay gelsin.Selamlar
ünal ibrahim şahin (12/09/2009 16:13)
Konu : Eline sağlık
Mesaj : Memleket sevdalısı olmak ne kadar güzel. O güzelim memlekete hizmet veren Adem Şahin, Ali Korkmaz ve adını sayamadığımız daha birçok sevdalılarına sonsuz teşekkürler. Adem abi, köyümüzle ilgili Sayfan çok güzel olmuş. Ellerine sağlık. Durmak yok, hizmete devam. Hizmetine katkıda bulunmak için bir isteğin olursa, başım gözüm üstüne. Çorbada bir tuzumuz olursa ne mutlu bize.
gülhan çetin (05/08/2009 12:10)
Konu : güzelll
Mesaj : eline sağlık adem amca güzel
cetin keskin (23/07/2009 01:47)
Konu : Konu belirtilmemiş.
Mesaj : cok güzel olmuş üyelik başvurusu yaptım inşallah kabul edersin
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret103335
Aspendos Anfi Teater
Aspendos Teater
Reklam
Dincer Ertekin

 Hayatta herşeyi başarabilirsin,Ama her başarının'da bir bedeli vardır,Bu bedelin hesabını vermeye hazırmısın?

unutmadıklarımız
günlük burç
Site Yazarları
  

 Site :Editörü     Adem Şahin 

   

 Haber Yazı: 

Ünal Şahin

   

Nostaji Yazar:

 Dinçer Ertekin

   

(Araştırmacı yazar) Editörü: Muhammed TANDOĞAN